100 Kelimesi 1 TL ! Makale yazarı arayanlar,buyrun!

Merhaba,
Ben Barış,namı değer Helloworld.
Bugün artık üniversite-sınavını geçmiş ve yerleşmiş olmamdan dolayı rahat bir kafaya sahibim ve mental olarak şükürler olsun iyiyim. Uzun zamandır kafamda olan -makale yazıp satmak- hayalimi bu konu ile başlatmak istiyorum.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yazacağım Makaleler Hakkında Bilgiler :
  • Vereceğiniz konuya bağlı %90-%100 özgün içeriğe sahip olacak ( Bilgisayar,YKS,Üniversiteler ve Bölümler hakkında %100 orijinal yazılar paylaşabilirim.)
  • TDK ve yazım kurallarına önem verilen,
  • İnsanları sıkmayacak tarz da yani akıcı bir metin örgüsüne sahip,
  • Konuyu ek medyalar(resim,video,ses,kaynak,örnekler vb) ile destekleyen,
  • İsteğiniz olursa (ekstra ücret karşılığı) kendi çektiğim videolar ile desteklenen,
  • Sadece para kazanılmak için yazılan saçma metinlerden/makalelerden çok uzak
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+Makalelerim kaç kelimeden oluşacak ?
- Makalelerim için herhangi bir harf sınırlandırması olmayacak. 100 kelimelik de 2000 kelimelik de yazılar yazabilirim fakat buna bağlı olarak teslim edeceğim zaman doğru orantılı olarak uzayacak çünkü makaleleri isteğiniz doğrultusunda ( konu,amaç,şekil vb.) yazacağım.

+Makalelerin kelime başına düşen fiyatı kaç tl olacak ?
- Bu bilgiyi akşama doğru gireceğim. Piyasa üzerinde araştırma yapmaktayım.

+ Eğer ki makale yazını beğenmezsek ?
- Beğenilmeyen makale yazılarım adı altında bir konu olacak. Oraya size yazdığım makaleyi birebir şekilde atıp '' Makale yazısı beğenilmedi. '' diyeceksiniz ve sizden aldığım ücretin %50'si tarafınıza geri aktarılacak.

Ekstralar :

Şuan da şehrimde olan üniversitede Bilgisayar Mühendisliği bölümüne 1.olarak yerleştim. Bu sene İngilizce hazırlık okuyacağım ve dört sene sonra inşallah 3.7 üstünde bir ortalama ile üniversiteyi bitireceğim.
Hobilerim :Yüzme,Futbol,Basketbol,Youtube(yalnızca nitelikli kanallar. HaberTürk,Selman Kahya,PcDünyası,Ruhi Çenet,Barış Özcan...),Oluşturuculuk gücümü arttırmak adına her gün 1-2 saat yeni projeler düşünmek,Siyaset,Gündem,Kampçılık,Yeni kültür ve dil öğrenmek(yeni gelişiyor.) ve bunların türevleri.

Şuan YouTube'ye giriş yapmış bulunmaktayım ve 3 eğitim videom var . ( son 2 gün içinde. Erteleme durumunu ortadan kaldırmak için amatör ama sağlam videolar yükledim. Pazartesi ya da salı günü inşallah kanal tanıtım videom gelecek ve profesyonel içerik üretmeye başlayacağım. ) YouTube kanalıma bakmak isteyen kişiler bana özel mesaj yolu ile ulaşır ise kanalımın linkini gönderebilirim.

İLK DEFA PARA KARŞILIĞI MAKALE YAZACAĞIM.
SİZE REFERANS ÖRNEĞİNDE OLMASI İÇİN
İSTEDİĞİNİZ KONUDA 100 Kelime başına 1 TL !

KA

Üst Alt